AXEVO București

AXEVO București
AXEVO București
AXEVO București
AXEVO București

Adresa magazinului de piese auto AXEVO București
Str. Valea Lungă 54-56, Sector 6 (in incinta cooperativei Arta Lemnului)

Coordonate GPS
N: 44.426883
E: 26.007930

Orar
L-V: 8:30-18:00
S: 09:00-13:00

Telefoane:
021 777 20 00
021 430 19 32
021 430 52 19
021 430 00 43

Fax:
021 777 22 11

Yahoo ID: axevoauto

 

Ionuț Simion
Consilier Vânzări

+4 0752 211 116
ionut.simion@axevo.ro
Cristina Sulu (Iordache)
Consilier Vânzări

+4 0751 184 788
cristina.iordache@axevo.ro
Violeta Stoica
Consilier Vânzări

+4 0753 316 766
violeta.stoica@axevo.ro
Dana Dobre
Consilier Vânzări

+4 0757 552 552
dana.dobre@axevo.ro
Romeo Cotorogea
Consilier Vânzări

+4 0746 125 079
romeo.cotorogea@axevo.ro
Vlad Cuza
Consilier Vânzări

+4 0758 575 555
vlad.cuza@axevo.ro
Andrei Claudiu Pavel
Reprezentant vânzări

+4 0748 111 033
andrei.pavel@axevo.ro
Lavinia Marchidănescu
Departament Contabilitate

+4 0751 284 119
lavinia@axevo.ro
Mirela Calotă
Departament Contabilitate

+4 0752 092 092
mirela@axevo.ro
Andreea Florea
Departament Contabilitate

+4 0753 316 769
andreea.florea@axevo.ro
Aurel Tăroiu
Departament Retururi și Garanții

+4 0740 010 601
aurel.taroiu@axevo.ro
Florin Ciocanea
Director Tehnic

+4 0742 261 797
florinc@axevo.ro
Mihai D. Postelnicu
Departament eMarketing

+4 021 430 5219
noutati@axevo.ro

Abonare la newsletter

... Se incarcă! Vă rugăm să așteptați câteva momente...

AXEVO este operator de date cu caracter personal, înregistrat la A.N.S.P.D.C.P. cu numărul 21929.

Facebook Google+